środa, 13 maja 2015

Wiszące dechy

Mam nadzieję że z czasem ta ehm.. drewniana "dekoracja" na łeb nikomu nie spadnie..


11 komentarzy:

 1. Myślisz że te deski są przydrutowane, czy przywiązane sznurkiem do snopowiązałek?
  Na poważnie to przed zakupem pewnie widzieliście wizualki, na których te elementy były widoczne, więc nie rozumiem zdziwienia.
  Zgłosiłeś swoje uwagi na budowie, czy tak sobie tylko marudzisz, bo jesteś typowym Polakiem-Narzekaczem?

  Sąsiad z klatki nr 1.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dziwię się, tylko komentuje, czy się komuś to podoba czy nie to kwestia gustu, jak dla mnie architekt chyba na siłę chciał czymś innowacyjnym zabłysnąć i (wg mojej opinii) mu to nie wyszło- budynek wygląda jakby był obwieszony sztachetami.
   A co do wizualizacji, to dokładnie jak Niki napisała- wolałbym np taras jak na obrazkach, a nie pasemka kostki brukowej- szkoda że tu deweloper nie pomyślał o funkcjonalności i estetyce. :/

   Usuń
 2. Jak już się czepiać wizualizacji to na każdym tarasie i balkonie są deski tarasowe zwane kompozytem a w rzeczywistości są balkonach są kafle a na tarasach jest kostka brukowa, na wizualizacji tarasy w ogródkach są obszerne a nie metrowe paski, na wizualizacji akurat w moim przypadku podziałka między ogródkami jest przed moim oknem liczę, że będzie na moim ogrodzie bo nie bardzo mam ochotę na wizytę sąsiada, który będzie sobie mógł wejść ze swojego ogródka, dalej na wizualizacji są żywopłoty wysokości kolan a widzę ,że budują płotki, pewnie jak zaczniemy mieszkać znajdziemy tego mnóstwo. Wizualizacja raczej nie jest 100% odzwierciedleniem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację, wizualizacja nie jest 100% odzwierciedleniem. Daje ona ogląd na ogólną koncepcję budynku. A te elementy w kontekście całego budynku tworzą spójną całość wraz z bryłą budynku.
   Tarasy, ogródki i inne rzeczy o których piszesz, są konkretnie rozrysowane na projekcie mieszkania, więc trzeba się tego trzymać i to wyegzekwować od developera.
   Sam mam taras maleńki, ale zgodny z projektem i nic z tym nie zrobię na ten moment.
   Bruk na tym tarasie jest sprawą odrębną, bo na stronie dev. jest wyraźny zapis, że tarasy i balkony wykończone będą w płytkach ceramicznych, i o to zamierzam walczyć. Jak na razie, jest to jedyna rzecz do której mogę się przyczepić i to zrobię na odbiorze mieszkania.

   Zapytam jeszcze raz: zgłosiliście swoje uwagi co do zamocowania "drabinek" na budowie?

   Sąsiad z klatki nr 1.

   Usuń
 3. Nie zgłosiłem bo takowych uwag nie mam. Nie zamierzam też z deweloperem (który na pewno ma dużo ważniejsze rzeczy na głowie) dyskutować czy powinny one być czy nie, skoro kupiłem mieszkanie to przyjąłem do wiadomości że będę mieszkał w budynku z drabinkami i kropka. W niczym mi to nie przeszkadza.
  Może jak się pojawią drewniane elementy oddzielające balkony sąsiadów będzie to wyglądało lepiej, ale na razie wyglądają one śmiesznie i wg mojej opinii nie pasują do koncepcji budynku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dobra, drogi sąsiedzie z klatki nr 1., a wiedziałeś o zamiarze zamontowania drabinek również na parterze? Nadal Ci to nie przeszkadza?

   Usuń
 4. przez te drabinki najlepiej sprzedać mieszkanie i w ogole się nie wprowadzać :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jakbym słyszał swoją żonę ;)

   Usuń
 5. masz racje sprzedaj,chętnie kupię.podaj cenę?????

  OdpowiedzUsuń
 6. właściwie to nasze obecne mieszkanie jest na sprzedaż ta sama dzielnica:P

  OdpowiedzUsuń